Inżynieria Biomedyczna


#1 2009-11-16 17:33:29

karax

Użytkownik

Sprawy ogólne

Witajcie mam takie pytanie w sprawie Konferencji GIS, która odbywa się w środę.



Pytanie dotyczy czy chcecie mieć normalne zajęcia, czy pójdziecie na tą konferencje? Jeśli tak, to zajęcia będą odwołane a obecność z ćwiczeń będziemy mieć???



Co wy na to, pomyślcie i napiszcie? bo muszę jak coś przekazać dziś dr Nowak i innym?

Offline

 

#2 2009-11-16 17:35:42

Kuba

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

No pytanie Jasne ze idziemy na ta konferencje

Offline

 

#3 2009-11-16 17:38:36

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

http://www.gisday.us.edu.pl/program.html

TUTAJ jak coś szczegóły

Offline

 

#4 2009-11-16 17:43:20

sylwia

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Jestem za

Offline

 

#5 2009-11-16 17:53:27

Kuba

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Myslicie ze beda tam sprawdzac w jakikolwiek sposob obecnosc?

Offline

 

#6 2009-11-16 17:58:25

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Pisałam do Nowak, oto jej wiadomość:

"Pani Karino, w zw. z tym, że moje gardło caly czas ma sie fatalnie, że nie widzę szans na poprawę, tymbardziej ze juto znów je troche pomęczę. Umówimy się, ze nie będzie wykładu we środę dla całego roku, natomiast....jesli moja grupa ćwiczeniowa zechce isc na konferencje to ...puszczę ich o 10, ale od 9 do 10 będą normalnie zajęcia. Bardzo proszę im to przekazać.

Agnieszka nowak - Brzezińska"



Nie mam bladego pojęcia co do sprawdzania obecności



Wykładu NIE MA. Orientuje się jeszcze w sprawie z innymi ćwiczeniami

Offline

 

#7 2010-04-19 22:25:05

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Witajcie dostałam informacje od Dr Nowak, oto jej treść:

"Pani Karino,
piszę do Pani z prośbą oczywiście o powiadomienie całego roku. Wykład we środy najbliższe będzie zawsze ze mną, ze względu na nieobecność dr Paszka.
Najbliższy wykład będzie dalej z przedmiotu Sztuczna Inteligencja, a kolejny z Systemów Ekspertowych.
Ze względu na fakt, ze prócz wykladu muszę przejąc za Piotra dodoatkowo laboratoria, a ciezko tak w polowie semestru pogodzić moj plan z planem studentów, jestem zmuszona prosić by wszyscy stawiali się na wyklad punktualnie o 8.15, bo będę go prowadzić do mniej wiecej 9.25, tak by o 9.30 zacząc już laboratoria.

Zajęcia, które mam z Pani grupą we srody od 10 do 11.30 będę przeplatać z grupa Piotra z SE z poniedziałku, więc proszę postarać się wykazać maksimum zaangażowania w to, aby wspolnymi siłami udało nam się przerobić cały materiał.

Do zobaczenia,

ANB"


Mam nadzieje ze kazdy przeczyta

Pozdro

Offline

 

#8 2010-06-02 18:53:11

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Witajcie, zostałam upoważniona do przekazywania pewnych informacji od Macieja Byczyńskiego z naszego Wydziału. A dokładnie Będę was informowała o szkoleniach, kursach, konferencjach, spotkaniach i innych wydarzeniach związanych z szeroko pojętą przedsiębiorczością.

1 informację dostałam taką:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza do udziału w projekcie pn.

MŁODZI KONTRA ŚLĄSKI RYNEK PRACY


który obejmuje następujące BEZPŁATNE formy wsparcia:

o        Doradztwo zawodowe,
o        Cykl szkoleń.

Ponadto każdy z uczestników projektu odbędzie staż w wybranej firmie województwa śląskiego i otrzyma stypendium


Uczestnikami projektu mogą być osoby bezrobotne pomiędzy 18 a 25 rokiem życia (w tym osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy), które

o        Zakończyły naukę i posiadają wykształcenie wyższe, średnie lub zasadnicze zawodowe,
o        Uczą się w trybie zaocznym, wieczorowym lub eksternistycznym,
o        Nie wykonują innej pracy zarobkowej (na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę oraz umów cywilno-prawnych, itp.),
o        Są zdolne i gotowe do podjęcia zatrudnienia w co najmniej połowie wymiaru czasu pracy.

Zakres tematyczny szkoleń:

o        Autoprezentacja,
o        Tworzenie dokumentów aplikacyjnych,
o        Negocjacje,
o        Zakładanie własnej działalności gospodarczej,
o        Prawo pracy.




Szczegółowych informacji udziela Biuro Projektu:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, 40-084 Katowice
Tel. (032) 35-111-99, 781-49-97   Faks (032) 35-111-86
e-mail: mlodzi@rig.katowice.pl



Więcej informacji na www.mlodzikontra.pl !



Człowiek - najlepsza inwestycja

Pozdrawiam,
Maciej Byczyński.


Offline

 

#9 2010-06-06 22:52:15

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

hej, podsyłam wam informację od kierownik BK UŚ.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w
konferencji zorganizowanej z okazji dziesięciolecia Biura Karier
Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podczas wydarzenia poruszone zostaną
kwestie związane z doradztwem kariery i rynkiem pracy. W załączeniu
przesyłam szczegółowy program konferencji z równoczesną prośbą o przesłanie
programu i informacji do wszystkich osób potencjalnie zainteresowanym
udziałem w konferencji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Pozdrawiam,
Małgorzta Balewska


tutaj macie dokładne info jakby ktoś chciał

http://www.przeklej.pl/plik/konferencja … 174577c2mv

Offline

 

#10 2010-06-15 18:42:03

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Otrzymałam dziś meila od Rektora UŚ  (prof. zw. dr hab. WiesławBanyś)

poniżej załączam  w pdfie treść wiadomości:


http://www.przeklej.pl/plik/apel-pdf-00185r2er1dc

Przejrzyjcie sobie.

Offline

 

#11 2010-10-14 17:34:34

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Dostalam meila od Macka Byczynskiego z informacja:

25 października 2010 r. o godz. 14.00 w Auli Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie informacyjne firmy PricewaterhouseCoopers, które poprowadzi Maciej Byczyński, ambasador firmy i Koordynator Lokalny konkursu "Grasz o staż" w roku akademickim 2010/2011.

Firma PwC jest liderem w dziedzinie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa prawno - podatkowego. Niejednokrotnie została odznaczana licznymi nagrodami branżowymi oraz nagrodami dla najlepszego pracodawcy.

Studenci Uniwersytetu Śląskiego dowiedzą się czym zajmuje się firma PwC, jak zacząć karierę w tej firmie, jakie są możliwości rozwoju oraz usłyszą o licznych konkursach skierowanych bezpośrednio do nich. Jednym z największych konkursów, które organizuje PricewaterhouseCoopers razem z "Gazetą Wyborczą" jest największy i najbardziej prestiżowy konkurs stażowy w Polsce "Grasz o staż".

Spotkanie zorganizowane zostało przy współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Offline

 

#12 2010-10-14 17:36:01

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Drugi meil:

Witajcie,

Jestem ambasadorem firmy PwC i chciałbym wam przekazać trochę informacji na temat pracy w tej firmie, praktyk oraz udziału w wielu konkursach, które ta firma organizuje

Wkrótce, dzięki uprzejmości Uniwersytetu Śląskiego na stronie biura karier oraz stronie uniwersytetu pojawią się informacje na temat spotkań informacyjnych, warsztatów oraz o konkursach, które dla was przygotowuję. Serdecznie wszystkich zapraszam! Jest to dobra okazja na poznanie wielu ciekawych osobistości oraz podszkoleniu się w interesujących was dziedzinach.

Zachęcam was gorąco do udziału w praktykach konkursach! Jednym z największych konkursów w Polsce dla studentów jest konkurs "Grasz o Staż", gdzie jestem lokalnym koordynatorem na Katowice.

Z załączniku przekazuję wam informacje na temat jesiennej rekrutacji do pracy i na płatne praktyki w firmie PwC. Przesyłam wam listę konkursów, krótką informację oraz daty ich rozpoczęcia. Więcej informacji znajdziecie na stronach www.grasz.pl i www.pwc.com/pl/pl/kariera :

Grasz o staż – praktyki (minimum miesiąc z możliwością przedłużenia, 2200 zł brutto/miesiąc + morze nagród). Najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs stażowy w Polsce. Dla studentów III, IV lub V roku, studenci III roku studiów licencjackich oraz studenci I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwenci do 30 roku życia. Wszystkie kierunki, specjalizacje i ośrodki akademickie. 16. edycja konkursu "Grasz o staż" rozpocznie się 7 lutego 2011 roku opublikowaniem listy firm oraz zadań konkursowych.   www.grasz.pl

Grasz… tym razem nie o staż – las nagród. Start: październik/listopad 2010 - wkrótce więcej informacji! Skierowany do wszystkich studentów (już od I roku) i absolwentów  www.grasz.pl

PwC Experience –  podatki, audyt, doradztwo biznesowe – do wygrania płatne praktyki + masa nagród. Start: 4.10.2010 (rejestracja trwa) Ddl na testy i rejestrację 1.11.2010. Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla studentów III roku studiów licencjackich, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów uczelni wyższych  http://www.experiencepwc.pl/

Let Your Talent GROW – aparaty, iPody, PwC Students’ Spring Academy (dla 30 najlepszych  osób). Start: 7.01.2010. Let Your Talents Grow to nasza propozycja dla studentów I, II i III roku studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich, łącząca w sobie możliwość poznania naszej firmy z okazją do rozwinięcia umiejętności i talentów biznesowych. www.pwc.com/kariera

PwC Business Case Project – doradztwo biznesowe, praca w zespołach – do wygrania certyfikaty, płatne praktyki, 10 kilo nagród. Start i rejestracja: 21.02.2011 – 13.03.2011. Projekt skierowany jest do studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe). Dzięki PwC Business Case Project można poznać charakter pracy doradców, typowe zagadnienia biznesowe oraz stosowane w konsultingu podejścia i rozwiązania metodologiczne, www.pwc.com/kariera


Gdybyście mieli jakieś pytania, to piszcie proszę

Pozdrawiam,
Maciek Byczyński.


Jakby ktos chcial zalacznik pisac do mnie!

Offline

 

#13 2010-11-20 20:47:01

karax

Użytkownik

Re: Sprawy ogólne

Witam serdecznie,



Bardzo proszę o rozpowszechnienie wszelkimi możliwymi kanałami (także poczta
pantoflowa )informacji odnośnie wydarzeń organizowanych przez Biuro
Karier.



I.                    Warsztaty firmy PricewaterhouseCoopers - 24.XI.2010
r., Aula K. Lepszego, Rektorat UŚ

1.       "Praca w zespole" - 10.00-14.00

2.       "Zarządzanie zespołem" - 14.00 - 18.00

II.                  Spotkanie  informacyjno - rekrutacyjne z firmą
PricewaterhouseCoopers - 22.XI.2010 r. , 14.00-15.00, sala 90, Rektorat UŚ

III.                Spotkanie "Którędy do pracy?" - zawód dla fizyka -
25.XI .2010 r., 16.00-17.30, klub "Kubuś", Rektorat



Więcej informacji na stronie Biura Karier.



Dziękuję i pozdrawiam,
Maciek Byczyński "

Gdyby ktoś chciał wiecej info, pisać do mnie, posiadam. Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sn.pun.pl www.p-s-r.pun.pl www.grao998.pun.pl www.zipps.pun.pl www.shinobizone.pun.pl